Denník úchyla

Prišla zima, ostalo chladno

Keď už som strácal aj poslednú nádej, že sa s Velebnosti vôbec ešte stretnem, napísal som mu, že potrebujem oprať veci. Kedysi mi totiž povedal, že mu môžem kedykoľvek zavolať a on mi pomôže aspoň tak, že mi operie oblečenie. A ono to zabralo. Prišiel som k nemu a on sa správal presne tak, ako nechcel, aby som sa správal ja. Ako keby všetko bolo v poriadku.
20.01.2009 22:38:42 | celý článok | osobné | Denník | komentáre: 0

Dráma o tom, ako Jeanvil prvýkrát niekoho pretiahol, ako bolo cez Vianoce a ako je to vlastne všetko aj tak nanič

Mať v láske istotu a istotu v živote, ale mať jedno nezávisle od druhého....
08.01.2009 18:30:43 | celý článok | osobné | Denník | komentáre: 1

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014